.::. Firma Profili .::.

.
 

MVG KARASÖR ve OTOMOTİV SANAYİ; Firigofirik soğutucu Kasa imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firigofirik soğutucu Kasa imalat Sektörüne yeni bir soluk kazandıran MVG Karoseri, alanında uzman teknik personeli ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen dinamik yapısıyla kaliteli hizmet sunumlarına devam etmektedir.

Başarılı çalışmalarında firmasına belirlediği kurumsal hedeflerine ulaşırken baz aldığı ilkeleri bir bir yerine getiren MVG Karoseri, gün geçtikçe gelişen ve değişen teknolojiyi firmasına uyarlamaktadır.

Sektöründeki gelişmelerin yakın takipçisi olan firma, satış sonrası verdiği müşteri desteğiyle de güven ilişkilerini sağlamlaştırmaktadır.

İmalat ve pazarlamasını yapmış olduğu ürünleriyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir. Ülkemizin dört bir tarafında  "MVG" etiketini taşıyan araçlar gurur kaynağımız olmuştur. 

İmalat sektöründe yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz. Yeni trafik yasalarını çok yakından takip ediyor ve üretimlerimizi tamamen yeni trafik yasalarına uygun olarak yapmaktayız.
 

Konya'da Frigofirik Ksaların  imalat sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da gelişmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmaktadır.


MVG KARASÖR ve OTOMOTİV SANAYİ; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.